21 GRUDNIA 2017 | 19:00 | WSTĘP WOLNY

Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

Co mężczyźni wiedzą o kobietach? Oto pretekst naszego nowego przedstawienia, które jak się wydaje, odpowiada na to pytanie. Wydaje się, ponieważ prawdziwa odpowiedź byłaby znacznie nudniejsza i bardziej podobna do „zupełnie nic”.
Salomé jest żoną Filipe. Nie za bardzo wiadomo , kim jest, ale być może, to ktoś więcej niż tylko mąż Salomé. Małżeństwo wygląda na szczęśliwe, ale czy ONI są szczęśliwi? Pewnego dnia Salomé wzywa na pomoc przyjaciółki, by wspólnie rozwiązać problemy małżeńskie. Ale jakie problemy? Przyjaciółki przybywają na wezwanie, witają się słodkimi całuskami i gadają, gadają, śpiewają, gadają, gadają, śpiewają, gadają i jednogłośnie postanawiają poprzeć decyzję, o której nie było mowy w tym tekście. To, co przydarzy się Filipe, będzie naprawdę, naprawdę, naprawdę męczące.

Między nami kobietami, sztuka napisana przez José Carlosa Diasa (mężczyznę), jest komedią muzyczną, z największymi światowymi przebojami w wykonaniu aktorek teatru Pisca-Pisca… na żywo… bez playbacku… to trzeba zobaczyć!!!

AKTORZY

Adam Sankowski, Agnieszka Kędracka, Aleksandra Kruk, Aleksandra Stępniak, Aleksandra Zwęglińska, Anna Kosmala, Diana Wąntruch, Julia Krolopp, Katarzyna Maź, Konrad Szymański, Laura Pillon, Małgorzata Linke, Norbert Stopka, Piotr Stasiuk, Zuzanna Fol

DŹWIĘK I OŚWIETLENIE

Magdalena Rzemek e Francisco A. de Lucena Neto

SCENOGRAFIA

Adam Sankowski i Norbert Stopka

PLAKAT

Aleksandra Jakubaszek

Pianista

Roberto Carlos

OPRAWA MUZYCZNA

Gerardo Beltrán

TŁUMACZENIE I ADAPTACJA PIOSENEK

“Cell Block Tango” (Fred Ebb. e John Kander) por Gerardo Beltrán “Don’t stop me now” (Queen) por Carlos Romualdo “I will survive” (Gloria Gaynor) por Ana Saldanha

AUTOR SZTUKI TEATRALNEJ

José Carlos Dias