02.09 – Kawiarnia Czytelnik Nowe Wydanie – wieczór portugalski, kolacja, a po niej koncert
03.09 – Seafood Festival – Restauracja Diogo’s przy Stadionie Legii – święto owoców morza, zwieńczone koncertem
04.09 – koncert w Stacji Komorów pod Warszawą
08.09 – koncert na dachu – Hotel Chopin, Warszawa
09.09 – koncert w Galerii LaBoheme – Żoliborz
10.09 – koncert w Galerii Bluszcz, Podkowa Leśna
15.09 – koncert w Domu Kultury Raszyn

Kup bilety | Więcej informacji

Na początku września do Warszawy i okolic przyjedzie Eurico Silva, młody artysta z Alentejo, który zagra kilka koncertów organizowanych przez agencję show Sound Sensitive. 

Eurico Silva zagrał w Krakowie w maju tego roku i został ciepło przyjęty. Eurico śpiewa i gra na gitarze akustycznej od 15 roku życia. Karierę rozpoczął w chórach, które odegrały ważną rolę w jego muzycznej edukacji. Stawiając pierwsze kroki na scenie, dołączył do Coro Técnico, pod kierunkiem maestro Jorge Alvaesa, a później, na jego zaproszenie, wspierał Coro Sinfónico do Cantat de Lisboa. Był też związany z Chórem Nowej Opery w Lizbonie.

Muzyka klasyczna była jego fundamentem, ale już wtedy prowadził równoległe projekty, takie jak Acoustic Road, w którym wykonywał covery międzynarodowych hitów. Prezentował tę muzykę w całym kraju od Lizbony po Faro, nawet w słynnym Casino de Troja. Kolejny oryginalny pomysł – selekcja utworów Zeca Alfonso i dostosowanie ich do współczesnego brzmienia, wprowadzenie fortepianu, akordeonu czy skrzypiec – zainspirowało to jego własną twórczość.

Więcej informacji już wkrótce!

patroni