Opus 8 to podróż do świata ptaków. Ze wszystkich ptaków, prawdziwych i wymyślonych, tych z opowieści, z poezji, z muzyki, tych, które zapraszają nas do lotu, tych, które śpiewają z nami. Zaczął latać w przedszkolach i szkołach ponieważ tam właśnie poznaje chłopców i dziewczęta, z którymi lubi się bawić. Jest zwinny i kolorowy. Śpiewa i smakuje dźwięki i ruch.

Jego wizyta sprawia, że chce się go zobaczyć ponownie, później, w głosach i rękach tych, którzy go przyjmują, zawsze gotowego do zabawy. Ostatnio Opus 8 nauczył się latać przy użyciu Zoom’a. Dzięki temu dociera tak daleko, ale jednocześnie zawsze jest bardzo blisko tych, którzy Go widzą i słyszą.

27 i 29 kwietnia 2022

Online | platforma Zoom

W dniach 27 i 29 kwietnia, o 11:30, a Companhia de Música Teatral zaprezentuje za pośrednictwem platformy Zoom „Opus 8.z” – darmowe przedstawienie oparte na muzyce i ruchu.

Spektakl trwa około 45 minut, z krótką rozmową na zakończenie włącznie. Jest on skierowany do przedszkoli, szkół podstawowych, rodzin i edukadorów.

Zapisz się już teraz, aby móc wziąć udział w przedstawieniu!

Inicjatywa jest otwarta dla wszystkich, jednak wymagana jest rejestracja. Publiczność jest częścią spektaklu, jest zaproszona do uczestnictwa, interakcji i komunikacji.