2 czerwca 2017

Co mężczyźni wiedzą o kobietach? Oto pretekst naszego nowego przedstawienia, które jak się wydaje, odpowiada na to pytanie. Wydaje się, ponieważ prawdziwa odpowiedź byłaby znacznie nudniejsza i bardziej podobna do „zupełnie nic”.

Salomé jest żoną Filipe. Nie za bardzo wiadomo , kim jest, ale być może, to ktoś więcej niż tylko mąż Salomé. Małżeństwo wygląda na szczęśliwe, ale czy ONI są szczęśliwi? Pewnego dnia Salomé wzywa na pomoc przyjaciółki, by wspólnie rozwiązać problemy małżeńskie. Ale jakie problemy? Przyjaciółki przybywają na wezwanie, witają się słodkimi całuskami i gadają, gadają, śpiewają, gadają, gadają, śpiewają, gadają i jednogłośnie postanawiają poprzeć decyzję, o której nie było mowy w tym tekście. To, co przydarzy się Filipe, będzie naprawdę, naprawdę, naprawdę męczące.

Między nami kobietami, sztuka napisana przez José Carlosa Diasa (mężczyznę), jest komedią muzyczną, z największymi światowymi przebojami w wykonaniu aktorek teatru Pisca-Pisca… na żywo… bez playbacku… to trzeba zobaczyć!!!