ul. Ludwika Krzywickiego 2 | Warszawa

Już z początkiem kwietnia w centrum szkoleniowo-językowym Almatuga rozpoczną się zajęcia z języka portugalskiego dla niemowląt (od 6 miesiąca życia) i dzieci (w wieku przedszkolnym). Projekt ten jest dedykowany głównie dla rosnącej grupy portugalskojęzycznych dzieci, z jednym lub podwójnym obywatelstwem.

Z tego powodu warto zadbać o to aby nasze dzieci miały bezpośredni kontakt z językiem i kulturą portugalską nie tylko w domu. Zajęcia w Almatuga odbywają się w odpowiedniej sali dydaktycznej dostosowanej do potrzeb dzieci, a poprzez zróżnicowane aktywności takie jak zabawa, gry, piosenki, opowiadania, wspólne czytanie książek i rysowanie, uczenie się języka jest skutkiem niejako automatycznie wynikającym ze świetnej zabawy.

Zajęcia są prowadzone całkowicie po portugalsku, przez portugalską nauczycielkę, aby dzieci przez cały czas były całkowicie zanurzone w języku i kulturze portugalskiej. Do aktywnego udziału i wspólnej zabawy zapraszamy również rodziców. Dobry przykład idący z góry ośmiela dzieci i motywuje do głębszej integracji, a co za tym idzie jeszcze bardziej skutecznego uczenia się.

Zajęcia będą trwać 45 minut dla niemowląt i młodszych dzieci oraz 60 minut dla starszych dzieci. Grupy zostaną zorganizowane w odpowiednich kategoriach wiekowych o liczebności od 3 do 8 uczestników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie daty urodzenia dziecka poprzez e-mail: info@almatuga.com wraz z informacją, od kiedy mogą rozpocząć uczęszczanie na zajęcia.